Jakiś czas temu obiecaliśmy Wam nową atrakcję w Kołobrzegu. Czas odkryć karty. Kiedyś ktoś powiedział, że wszystkie drogi prowadzą do Rzymu, ktoś inny, że do Mrągowa 🙂 My chcemy Wam powiedzieć, że od tego roku wszystkie drogi w Kołobrzegu prowadzić będą do jednego miejsca – Muzeum 6D na ulicy Rodziewiczówny 15. Wystarczy telefon, a zawieziemy Was tam naszymi Summer Car.

Muzeum 6D to jedyna tego typu atrakcja w Europie. Już 30 kwietnia otworzy swe drzwi dla pierwszych turystów. Na powierzchni 500 metrów kwadratowych nie będzie kustosza, kapci, a na pewno nie powieje nudą, z którą kojarzą się wycieczki po muzeach.

Po całej ekspozycji oprowadzi Was lektor, który w języku polskim, angielskim lub niemieckim przeniesie Was swoim opowiadaniem do roku 1913. Dowiecie się czym jest maszoperia, co to jest niewód i checza. Na tle trójwymiarowych malowideł, które będziecie mogli podziwiać w specjalnych okularach 3D w świetle UV, zobaczycie unikalne przedmioty z epoki takie, jak stare sieci rybackie, wiosła czy kotwice. W spowitym we mgle otoczeniu, wśród zapachów morskiej bryzy zobaczycie 150 centymetrowego łososia i wędzarnię, w której rybacy wędzili ryby. Z pewnością w pamięci pozostanie Wam również spotkanie ze starszą panią, która na za pomocą wrzeciona przędzie nici na sieci rybackie. Całość ekspozycji wzmocnią efekty specjalne, które mimo iż typowe dla osiągnięć technologicznych XXI w., stworzą atmosferę i pozwolą poczuć ducha dawnych czasów.

Kołobrzeskie Muzeum 6D otwarte będzie dla zwiedzających przez cały rok. Wszystkie eksponaty będziecie mogli dotykać, naciskać i oglądać z bliska, bez obaw, że dostaniecie po łapkach. A my, w sezonie letnim zawieziemy Was tam jeśli tylko zechcecie.

Bilety w atrakcyjnych cenach – indywidualne, grupowe, rodzinne już niedługo będziecie mogli zarezerwować kontaktując się z Centrum Obsługi Turystycznejw Kołobrzegu pod nr tel. +48 501 530 212 lub z nami – dzwoniąc pod nr tel. Summer Car 519 052 987.

Muzeum 6D, ul. Rodziewiczówny 15, 78-100 Kołobrzeg (przy Ośrodku Sanatoryjno – Wypoczynkowym KIELCZANKA – ALBAX),

Dane kontaktowe: tel. +48 501 530 212, e-mail: info@muzeum6d.pl

Więcej informacji o Muzeum 6D znajdziecie na stronie www.muzeum6d.pl

Tags:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *