Get Adobe Flash player

Aktualitäten

Zawieziemy Was do roku 1913

Jakiś czas temu obiecaliśmy Wam nową atrakcję w Kołobrzegu. Czas odkryć karty. Kiedyś ktoś powiedział, że wszystkie drogi prowadzą do Rzymu, ktoś inny, że do Mrągowa :) My chcemy Wam powiedzieć, że od tego roku wszystkie drogi w Kołobrzegu prowadzić będą do jednego miejsca – Muzeum 6D na ulicy Rodziewiczówny 15. Wystarczy telefon, a zawieziemy Was tam naszymi Summer Car.

Weiterlesen...

Kołobrzeska Karta Turystyczna?

Czy jesteś za wprowadzeniem KARTY TURYSTYCZNEJ na terenie Kołobrzegu?
 

Kontakt

telefon +48 519 052 987

 

Summer Car Empfehlenswert

News

Zawieziemy Was do roku 1913

Jakiś czas temu obiecaliśmy Wam nową atrakcję w Kołobrzegu. Czas odkryć karty. Kiedyś ktoś powiedział, że wszystkie drogi prowadzą do Rzymu, ktoś inny, że do Mrągowa :) My chcemy Wam powiedzieć, że od tego roku wszystkie drogi w Kołobrzegu prowadzić będą do jednego miejsca – Muzeum 6D na ulicy Rodziewiczówny 15. Wystarczy telefon, a zawieziemy Was tam naszymi Summer Car.

Muzeum 6D to jedyna tego typu atrakcja w Europie. Już 30 kwietnia otworzy swe drzwi dla pierwszych turystów. Na powierzchni 500 metrów kwadratowych nie będzie kustosza, kapci, a na pewno nie powieje nudą, z którą kojarzą się wycieczki po muzeach. Po całej ekspozycji oprowadzi Was lektor, który w języku polskim, angielskim lub niemieckim przeniesie Was swoim opowiadaniem do roku 1913. Dowiecie się czym jest maszoperia, co to jest niewód i checza. Na tle trójwymiarowych malowideł, które będziecie mogli podziwiać w specjalnych okularach 3D w świetle UV, zobaczycie unikalne przedmioty z epoki takie, jak stare sieci rybackie, wiosła czy kotwice. W spowitym we mgle otoczeniu, wśród zapachów morskiej bryzy zobaczycie 150 centymetrowego łososia i wędzarnię, w której rybacy wędzili ryby. Z pewnością w pamięci pozostanie Wam również spotkanie ze starszą panią, która na za pomocą wrzeciona przędzie nici na sieci rybackie. Całość ekspozycji wzmocnią efekty specjalne, które mimo iż typowe dla osiągnięć technologicznych XXI w., stworzą atmosferę i pozwolą poczuć ducha dawnych czasów.

Kołobrzeskie Muzeum 6D otwarte będzie dla zwiedzających przez cały rok. Wszystkie eksponaty będziecie mogli dotykać, naciskać i oglądać z bliska, bez obaw, że dostaniecie po łapkach. A my, w sezonie letnim zawieziemy Was tam jeśli tylko zechcecie.

Majówka w Muzeum 6D w Kołobrzegu, gdzie eksponaty są na wyciągnięcie ręki

– brzmi atrakcyjnie?

Bilety w atrakcyjnych cenach – indywidualne, grupowe, rodzinne już niedługo będziecie mogli zarezerwować kontaktując się z Centrum Obsługi Turystycznejw Kołobrzegu pod nr tel. +48 501 530 212 lub z nami – dzwoniąc pod nr tel. Summer Car 519 052 987.

Muzeum 6D, ul. Rodziewiczówny 15, 78-100 Kołobrzeg (przy Ośrodku Sanatoryjno - Wypoczynkowym KIELCZANKA - ALBAX),

Dane kontaktowe: tel. +48 501 530 212, e-mail: Diese E-Mail-Adresse ist gegen Spambots geschützt! JavaScript muss aktiviert werden, damit sie angezeigt werden kann.

Więcej informacji o Muzeum 6D znajdziecie na stronie www.muzeum6d.pl


Zapraszamy do Kołobrzegu w terminie 19-21 października 2012r. w ramach akcji "WEEKEND ZA 50%".

W tym terminie mnóstwo miejsc noclegowych, gastronomicznych oraz atrakcji - w tym SUMMER CAR - obniżamy nasze ceny o 50% !!!!!

Przyjedź, odpocznij i spędź aktywnie weekend nad morzem za grosze.

Więcej informacji oraz lista usług objętych rabatem na stronie >> Weekend w Kołobrzegu za 50%!!!


SUMMER CAR w plebiscycie "Wielkie Odkrywanie Polski. Perły w Koronie 2012" w kategorii "atrakcje turystyczne"

Z wielką przyjemnością informujemy, iż nasza firma bierze udział w konkursie Perły w Koronie. Wystarczy wejść na PERŁY W KORONIE i zagłosować na nas.

Dziękujemy za wszystkie głosy.Rozwoju Summer Car - ciąg dalszy!

Informujemy, iż w 2012 roku rozszerzyła się nasza oferta o nowe wycieczki a jednocześnie od tego sezonu mamy możliwość obsługi jednorazowej grup liczących nawet 66 osoby.

 

Nasza flota powiększyła się o kolejne nowoczesne, w pełni elektryczne pojazdy wyposażone w systemy audio. Cóż w tym ciekawego? Jesteśmy w tym momencie w stanie jednorazowo przewieźć grupę 66 osób! Zapraszamy do współpracy hotele, pensjonaty i wszystkich zainteresowanych!

 


 

Z przyjemnością zawiadamiamy, iż wprowadziliśmy nowe trasy wycieczek Summer Car!

Stało się! Powstały nowe, bardzo atrakcyjne trasy wycieczek Summer Car po Kołobrzegu. Jeżeli uważacie, że do tej pory pokazywaliśmy Wam Kołobrzeg od tej nieznanej strony - to dopiero teraz czeka Was zaskoczenie!

W naszej nowej ofercie proponujemy zwiedzanie miasta, portów, uzdrowiska. Nadal za krótko?! Może wszystko na raz? Wszystko rzecz jasna okraszone profesjonalnym lektorem dostępnym w 3 językach - polskim, niemieckim i angielskim. Więce w zakładce "Oferta".


Zniżki najczęścięj są dostępne w instytucjach kulturalnych, restauracjach, podmiotach oferujących najróżniejsze atrakcje czy usługi.
Karta bardzo często upoważnia także okaziciela do bezpłatnych przejazdów komunikacją miejską.
Karta nabywana jest w wybranym wariancie (np. 1 dniowa, 3 dniowa, czy 7 dniowa).

Karta to przede wszystkim:

- zniżki do wybranych obiektów,
- zniżki do wybranych atrakcji turystycznych,
- darmowe wstępy do wybranych obiektów,
- możliwość zakupu biletów ulgowych do atrakcji turystycznych,
- rabaty w hotelach i restauracjach,
- miła pamiątka dla turysty,
- karta wydawana jest z przewodnikiem (mapą),
- i wiele innych.

W Polsce Karta Turystyczna funkcjonuje już w wielu miastach (Poznań, Warszawa, Kraków, Gdańsk, Szczecin).

Czy podzielają Państwo naszą opinię, że Kołobrzeg powinien mieć również swoją Kartę Turystyczną?
Zapraszamy do wzięcia udziału w naszej sondzie i udzielenia odpowiedzi na powyższe pytanie. Wyniki sondy są dostępne na naszej stronie.

 Transfery Summer Car na terenie Kołobrzegu

Zapewniamy transfery z i do hoteli, sanatoriów, na Stare Miasto itd.

Jeżeli więc chciałbyś dojechać do hotelu, wybrać się na plażę lub rejs statkiem – DZWOŃ pod numer telefonu +48 519 052 987 zawieziemy Cię w dowolne miejsce w Kołobrzegu.

Do dyspozycji mamy 2 pojazdy 7 – osobowe w stylu retro i 2 pojazdy 14 osobowe o współczesnym designie. Jednorazowo możemy

przewieźć 42 osoby, jednakże jesteśmy w stanie obsłużyć liczniejsze grupy.

Koszt przejazdu ustalany indywidualnie

Usługa  obowiązuje od 13 września do odwołania


Lech Poznań i Summer Car

Czerwcowa inauguracja nowego stadionu imienia Sebastiana Karpiniuka w Kołobrzegu została przypieczętowana towarzyskim, jak się okazało remisowym meczem gospodarzy – Kotwicy Kołobrzeg z gośćmi – drużyną Lech Poznań. W trakcie pobytu w Kołobrzegu, Lechici mieli okazję obejrzeć nie tylko nowy stadion, ale przede wszystkim miasto. Na swojego przewodnika wybrali Summer Car.

Piłkarze wygodnie zasiedli w fotelach białego eko pojazdu i wyruszyli trasą portów morskich, przez starówkę, do centrum uzdrowiska. Wycieczka minęła w miłej atmosferze, a niektórzy pasażerowie pokusili się nawet o pokierowaniem pojazdem.

Relację zdjęciową z wycieczki obejrzeć można w naszej galerii oraz na naszej stronie na Facebooku.


Znamy wynki konkursu

25 maja 2011r., w siedzibie Centrum Promocji i Informacji Turystycznej w Kołobrzegu odbyło się spotkanie rozstrzygające o wynikach Konkursu „Pocztówka z Kołobrzegu”.

W Komisji Konkursowej zasiadło 3 jurorów: pomysłodawca i Organizator Konkursu, właściciel Agencji Promocyjnej Locco Event i marki pojazdów ekologicznych Summer Car - Pan Rafał Bartkowiak, przedstawiciel Wydziału Edukacji Kultury i Sportu Miasta Kołobrzeg – Pani Elżbieta Korczewska i przedstawiciel Regionalnego Centrum Kultury w Kołobrzegu – Pani Joanna Marchewka.

Komisja stanęła przed niełatwym zadaniem. Nadesłane prace odznaczały się różnorodnością i kreatywnym sposobem wykonania. Odzwierciedlały zaangażowanie najmłodszych Kołobrzeżan w prezentację ich miasta - Kołobrzegu. I choć Jury chciało docenić i nagrodzić wszystkich przedszkolaków, zgodnie z zasadami Konkursu musiała dokonać wyboru najlepszych prac.

Po długiej naradzie, werdyktem jury i sporą liczbą punktów zwyciężyła jednak grupa 6-latów z Przedszkola Morska Kraina i tym samym zasłużyła na nagrodę główną w postaci 45- minutowej wycieczki eko pojazdami Summer Car po Kołobrzegu ufundowaną przez właściciela marki Summer Car i 45- minutowy rejs łodzią flisacką po Parsęcie ufundowany przez firmę turystyczną z Kołobrzegu. Drugie miejsce przypadło grupie przedszkolaków z przedszkola nr 7, na trzecim uplasowało się wspomniane już przedszkole Morska Kraina, tym razem prezentujące prace grupy 5-latków.

Przedszkolaki, które zajęły drugie i trzecie miejsce, w ramach nagrody pocieszenia otrzymają dyplomy przygotowane przez Partnera konkursu - Centrum Promocji i Informacji Turystycznej w Kołobrzegu.

Opiekunowie zwycięskich grup przedszkolaków, w najbliższych dniach zostaną powiadomieni telefonicznie o miejscu i terminie wręczenia nagrody.

Jako Organizator Konkursu „Pocztówka z Kołobrzegu” dziękujemy wszystkim dzieciom i ich Opiekunom za udział w naszym Konkursie.


Zapraszamy na nasze wycieczki - od dziś znajdziecie nas oprócz stałych miejsc startowych - Portu Pasażerskiego i Promenady w nowych lokalizacjach:

  • przy skrzyżowaniu ulic Fredry i Sułkowskiego (przy Kamiennym Szańcu)
  • przy skrzyżowaniu ulic Reymonta i Rodziewiczówny  (przy Promenadzie)
  • przy skrzyżowaniu ulic Norwida i Rodziewiczówny (przy pomniku Sanitariuszki)

Serdecznie zapraszamy


Zapraszamy do korzystania z naszej nowej strony internetowej, w odświeżonym wydaniu. Do zobaczenia w Kołobrzegu!